www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel CENTRAL HOTEL TIEPOLO *** ubytování Praha 5-Smíchov

 
 
 
Hotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo - na pokojích je telefon
 

Hotel CENTRAL HOTEL TIEPOLO
Duškova 18/1012, Praha 5-Smíchov 15000
Česká Republika
Hotel-Praha-Tiepolo@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Central Hotel Tiepolo ubytování Praha 5-Smíchov  Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel CENTRAL HOTEL TIEPOLO - ubytování Praha 5-Smíchov | Vítejte

 
Hotel Praha 5-Smíchov  Central Hotel Tiepolo Central Hotel Residence Tiepolo Praha
Hotel se nachází v kompletně zrekonstruované historické budově situované na Praze 5, velmi blízko centra u tramvajové zastávky. Výhodou je možnost parkování ve dvoře objektu a snadná dostupnost všech pražských památek jako Karlův most či Pražský hrad a další.

Ubytování v Apartmánech v Praze
Tříhvězdičkový hotel Tiepolo nabízí ubytování v Praze v bezprostřední blízkosti historického centra Prahy. Pro Vaše pohodlné ubytování je v hotelu k dispozici 19 prostorných, komfortních a elegantních apartmánů o velikosti od 45 m2 do 65 m2. Apartmány jsou vybaveny nábytkem a příslušenstvím v mezinárodním stylu.

Apartmány typu Superior pro maximálně 5 osob. Apartmány Standard pro 1 až 4 hosty. Ve všech apartmánech je vlastní koupelna, kuchyň s lednicí, TV, připojení  k internetu, telefon a trezor k dispozici.

Praha ubytování v hotelu Tiepolo - služby
Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně. Hosté zde mohou využít internet a fax, turistické informace atd. Recepce může klientům zajistit pronájem automobilu, čistírnu oděvů atd. Hostům je na recepci zdarma k dispozici žehlička, vysoušeč vlasů a internet. Bufetová snídaně jsou podávány v hotelu od 7 do 10 hodin. Ubytování v Praze s možností parkování. Check in od 14 hodin. Check out do 11 hodin. Po dohodě možnost ubytování se psem.

Dovolená v Praze Central Hotel Residence Tiepolo okolí
Pražský hotel Central Hotel Tiepolo upoutá svou polohou v Praze 5 na Smíchově, nedaleko obchodního centra Nový Smíchov, stanice metra Anděl. V blízkosti hotelu Tiepolo se nachází slavná vila Bertramka, nemocnice Motol a Na Homolce. Na Pražský hrad dojedete tramvají za 20 minut, na Staré město stejně rychle u Národního divadla vystoupíte již za 10 minut. Petřínská rozhledna nebo Strahovský klášter jsou dostupné i pěšky. Do centra Prahy je to tramvají nebo metrem jen 10 minut.

Poloha hotelu Tiepolo je výhodná pro individuální návštěvníky, kteří chtějí v Praze strávit dovolenou nebo víkend, ale i pro firemní klientelu.